Grabolo 3D fa ón dobozban

Gyártó:Bonaparte
Anyag:Fa
A népszerű GRABOLO megfigyelőjáték újabb változata, ezúttal fafigurákkal. Bizonyítsd be, hogy neked a leggyorsabb kezed, éles szemeid és nagyszerű memóriád van. A kocka határozza meg a szín és forma kombinációját, először megtalálja a megfelelő figurát. A játék célja az előírt számú darab beszerzése.
A bádogdobozban 36 db fa 3D figura, egy szín és egy képkocka található.
A játék 2-4 játékos számára készült, 6-10 percig tart, 4-99 éves korig ajánlott.