Füzettartók, füzetboxok, mappák, szám- és betűtartók fiúknak

Már egyetlen gyűrött füzet, szaggatott papírlap vagy elveszett kártyák. Az egész iskolai felszerelés legyen csinosan a gyermekének az egy helyen. Az ajánlatban erős A4 vagy A5 füzettartók vannak. Egyszerű füzetboxok vagy kemény tartós füzetboxok gumipánttal zárható, füzetek és iratok tárolására, 4 cm vastag. A választékban vannak füzettartók polypropylen anyagból is, csak 150 gram. Nagy választék szép, tetszetős grafikus motívumok, vagy gyerek mese hősök és film motívumok is.
Szeretne jobban eligazodni a füzetbox lehetőségek széles skálájában? Olvassa el az iskolai füzetboxokról szóló cikket.
Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
fiúknak
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!