Emipo Ergo Two Cats & Mice iskolatáska

Magasság:41 cm
Teherbírás:6
Térfogat:24 l
Fényvisszaverő elemek: igen, minden oldalról
Gyártó:Emipo

Hasonló termékek

Az Emipo Ergo Two iskolatáskák lányoknak első osztályosok számára készült. Egy elcsúsztatható belső rekesszel és egy nagyobb elülső zsebbel rendelkezik egy uzsonnás doboz számára. A leendő első osztályosokat lenyűgözi az új, cicákkal és egerekkel felszerelt dizájn. Az aktatáskára 36 hónapos kiterjesztett garancia és cseh termék címkéje van.
További leírás:
  • egyrekeszes aktatáska fix füllel
  • a szárny belső részén átlátszó fólia az órarendhez
  • A fő rekeszben van egy belső válaszfal és egy zseb tépőzárral
  • anatómiailag formázott, párnázott, állítható hosszúságú vállpántok fényvisszaverő csíkokkal
  • Fém csattal rögzítés reflektorral
  • nagy elülső zseb tépőzáras nassolódobozhoz és cipzáras zsebhez
  • külső nyitott oldalzseb hálóval, gumírozott - ivópalacknak megfelelő
  • külső oldalzseb tépőzáras füllel
  • textil hurok az aktatáska felakasztásához és textil hurok műanyag ergonomikus fogantyúval az aktatáska kézi hordozásához
  • stabil műanyag fenék – védelem nedvesség és szennyeződés ellen
  • a táska minden oldalán fényvisszaverő elemek (a rögzítésnél, az oldalzsebeken és a vállpántokon) nagyobb biztonságot és jó láthatóságot biztosítanak sötétben

Méretek: 41 x 33 x 23 cm (h x sz x h)
Súly: 1,05 kg
Anyag: PAD/PES
Terhelhetőség: 6 kg
Térfogat: kb. 24 l

Gyártó: Emipo

Halloween dekoráció, smink és kézművesség gyerekeknek

Ötletek kísérteties szórakozáshoz – inspiráció a halloweeni arcfestéshez, dekorációk készítéséhez önkeményedő agyagból, dekorációk partikhoz és hirdetőtáblákhoz.

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!