Elsősöknek szóló iskolatáska Oxybag PREMIUM LIGHT Monster
| A termék kódja: | 8-92926 |
| Mélység: | 19 cm |
| Szélesség: | 31 cm |
| Magasság: | 40 cm |
| Teherbírás: | 8 kg |
| Térfogat: | 26 l |
| Fényvisszaverő elemek: | igen, minden oldalról |
| Gyártó: | Oxybag |
Kapcsolódó termékek
Elsősöknek szóló iskolatáska Oxybag PREMIUM LIGHT Monster minőséget, teret az iskolai felszerelésnek és könnyített szerkezetet kínál a kényelmesebb hordozás érdekében, amit különösen a 121 cm feletti legfiatalabb diákok fognak értékelni. Iskolatáska a könnyített anyagnak köszönhetően mindössze 970 g. A párnázás kellemes, légáteresztő anyagból készült, a széles puhított vállpántok úgy vannak kialakítva, hogy tökéletesen illeszkedjenek és egyenletesen terheljék a gyermek vállát. A kényelmesebb hordozás érdekében a táska további állítható és mellkaspántokkal rendelkezik. A táskát emellett további kampókkal látták el a pántok rögzítéséhez. Nem hiányoznak a praktikus fényvisszaverő elemek, az egyszerű mágneses zár, a belső elválasztó és a sok rekesz sem.
- Hátpanel hossza: 33 cm
- Űrtartalom: 26 l
- Teherbírás: 8 kg
- Méret: 310*400*190 mm
- Súly: 970 g






















