Elsősök iskolatáskája PREMIUM LIGHT Macska
| A termék kódja: | 1-57426 |
| Mélység: | 19 cm |
| Szélesség: | 31 cm |
| Magasság: | 40 cm |
| Teherbírás: | 8 kg |
| Térfogat: | 26 l |
| Fényvisszaverő elemek: | igen, minden oldalról |
| Gyártó: | Oxybag |
Kapcsolódó termékek
Iskolatáska Az Oxybag Premium Light sorozat minőséget, helyet az iskolai felszerelésnek és könnyített kialakítást kínál a kényelmesebb hordozás érdekében, amit különösen az 121 cm feletti legfiatalabb iskolások értékelnek. Iskolai táska a könnyített anyagnak köszönhetően mindössze 970 g. A párnázás kellemes, légáteresztő anyagból készült, a széles puhított vállpántok úgy lettek tervezve, hogy tökéletesen illeszkedjenek és egyenletesen terheljék a gyermek vállát. A kényelmesebb hordozás érdekében a táska további állítható és mellkaspántokkal van felszerelve. A táska emellett további kampókkal rendelkezik a pántok rögzítéséhez. Nem hiányoznak a praktikus reflexiós elemek, az egyszerű mágneses zár, a belső rendező és a nagy számú zseb.
- Háttámla hossza: 33 cm
- Űrtartalom: 26 l
- Teherbírás: 8 kg
- Méret: 310*400*190 mm
- Súly: 970 g




























