Diák hátizsák SPIRIT Slim 01

Magasság:45 cm
Fényvisszaverő elemek: nem
Gyártó:Spirit
Diák hátizsák a military hadsereg stílusának érdekes változatában minden tinédzsernek láthatatlan divatos kiegészítésévé válik.  Kompakt, könnyű tervezés speciális, párnázott zsebeket rejt a laptop és tablet elhelyezésére, szervezőt, két oldalos zsebeket és egy elülső zsebbel rendelkezik. Megerősített, enyhén párnázott hátfal gondoskodik a lélegzőképességről és a kényelemről viselés közben.

Jellemzők:
- egy fő rekesz és egy elülső zseb
- két oldalos zseb
- szervező belül
- könnyen állítható magasságú vállpántok
- vízálló anyag

Méret: 45 x 30 x 15 cm
Gyártó: Gatarić

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.