Diák hátizsák SPIRIT Slim 01

Magasság:45 cm
Fényvisszaverő elemek: nem
Gyártó:Spirit
Diák hátizsák a military hadsereg stílusának érdekes változatában minden tinédzsernek láthatatlan divatos kiegészítésévé válik.  Kompakt, könnyű tervezés speciális, párnázott zsebeket rejt a laptop és tablet elhelyezésére, szervezőt, két oldalos zsebeket és egy elülső zsebbel rendelkezik. Megerősített, enyhén párnázott hátfal gondoskodik a lélegzőképességről és a kényelemről viselés közben.

Jellemzők:
- egy fő rekesz és egy elülső zseb
- két oldalos zseb
- szervező belül
- könnyen állítható magasságú vállpántok
- vízálló anyag

Méret: 45 x 30 x 15 cm
Gyártó: Gatarić

Halloween dekoráció, smink és kézművesség gyerekeknek

Ötletek kísérteties szórakozáshoz – inspiráció a halloweeni arcfestéshez, dekorációk készítéséhez önkeményedő agyagból, dekorációk partikhoz és hirdetőtáblákhoz.

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!