Diák hátizsák SPIRIT Denim 05

Szélesség:31 cm
Magasság:47 cm
Gyártó:Spirit
Diák két rekeszes iskolai hátizsák a felső tagozatos iskolások és diákok számára alkalmas. Divatos farmer anyagból, minimalista megjelenése van. A hátizsáknak könnyedén párnázott hátfala, állítható vállpántja van és integrált mellkasi ővvel rendelkezik.
A nagy fo rekeszbe számos iskolai kellékek elférnek, a laptopot egy speciális bélelt zsebében lehet elhelyezni. Egy másik tárolóhely az elülső zseb. Rugalmas kárpitozással ellátott oldalos zsebek alkalmasak a kulacs vagy egy esernyő tárolására.

Jellemzők:
- két cipzáros rekesz
- párnázott zseb a laptop elhelyezésére
- elülső zseb
- két oldalos zsebek, például a kulacs elhelyezésére alkalmas
- könnyen párnázott hátfal
- ergonómiailag könnyen állítható magasságú vállpántok
- integrált mellkasi őv
- erős fogantyú kellemes a kézben és textil fül a hátizsák felakasztásra
- vízálló anyag

Méret: 47 x 31 x 18 cm
Gyártó:  Gatarić

3 vásárló értékelése alapján

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.