Diák hátizsák Dakine Jewel Fireside 26 l

Magasság:50 cm
Térfogat:26 l
Gyártó:Dakine
A Dakine Jewel Fireside 26L hátizsák egykamrás hátizsák a második osztályú diákoknak. Felszerelték a technikai frissítéseket, amelyek megkönnyítik mindennapi életünket.
Például egy különálló laptoptartó oldalsó hozzáféréssel, egy iPad / tabletta zsebével vagy egy szigetelt zacskóval a falatok és italok számára friss és friss tárolásához. Felso zipzseb gyapjú béléssel, két zsebbel részben hálóval.
A hátizsák párnázott háttámlával és vállpánttal és állítható magasságú mellkasi szíjjal rendelkezik.

További leírás
  • külön notebook rekesz, oldalsó bejárattal (max. 15 ")
  • Lobogó Pocket iPad / Tablet
  • szigetelt termálzsák
  • Napszemüveges polárzsák
  • Boldog, átlátszó kötőanyaggal
  • Szürke hálós zsákok
  • Megerősített hátlap és párnázott vállpántok
  • Állítható mellkasi heveder

méretek: 51 × 38 × 20 cm
űrtartalom: 26 l
anyag: 600D poliészter

Gyártó: Dakine
Az ingyenes kézbesítés csak átutalás formájában igénybevehető. Ha ön az utánvételi fizetési formát választja,az utánvételi összeg át lesz utalva (GLS 200Ft).

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!