Boll Roo 12 l Truered gyermek hátizsák

Gyártó:Boll
Szép piros gyermek hátizsák óvodások számára, amely alkalmas az óvodába a természetiskolába és a kirándulásokhoz is. Megfelel egy felnőtt turisztikai hátizsák összes feltételének, de a gyermekek hátához van kialakítva. A mellkasi és a derékpántnak köszönhetően a gyermek már az iskola előtt megtanulja, hogy hogyan kell helyesen hordani a táskát vagy hátizsákot. A hátizsák 105 cm-es magasságtól alkalmas.

Leírás:
  • Egy sor biztonsági fényvisszaverő elem elöl és hátul
  • Elülső cipzáras 3D zseb
  • Ergonomikusan tervezett vállpántok
  • Mellkasi és derékpánt
  • Hálós cipzáras zsebbel ellátott főrekesz
  • Lágyan párnázott és merevített háti panel az egészséges hordás érdekében

Méretek: 35 x 22 x 20 cm
Tömeg: 350 g
Térfogat: 12 l
Gyártó: Boll

2 vásárló értékelése alapján

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.