Bagmaster PRIM 24 A iskolatáska elsősöknek 5db. szett

Magasság:34 cm
Teherbírás:7
Térfogat:20 l
Fényvisszaverő elemek: igen, minden oldalról
Gyártó:Bagmaster

Minőségi egykamrás iskolatáska elsős lányoknak aranyos cica motívummal.
Az ötrészes iskolai készlet egy hátiszákból, egyszintes tolltartóból, azonos motívumú sporttáskából, kulacsból és uzsonna dobozból áll.
Az egyrekeszes, tágas iskolatáskán egy elválasztó zseb található a jobb áttekinthetőség érdekében, egy elülső zseb egy tolltartó vagy uzsonna számára, valamint egy egyszerű rögzítés mágnescsattal. A táska 2 oldalsó zsebbel rendelkezik egy palack számára, stabil, tömör alja és műanyag lábai vannak. EU/EN szabványoknak megfelelő fényvisszaverő elemek.

Részletes leírás:

• Áttekintéses egykamarás iskolatáska
  • A táska főkamrájában - három részre osztás
  • A főkamra alkalmas A4-es és iskolatáblákra
  • Zseb az iskolatáska elején - tépőzáras, a zseb belsejében egyszerű rendszerező
  • Két mágneses oldalzseb gumival, kulacshoz megfelelő
  • Masszív fenékrész (díszléc) fekete 600 D poliészter anyaggal bevonva
  • Rögzítés mágnescsattal- a fedél belső oldalán átlátszó zseb az órarendnek.
  • Ergonomikusan formált hátlap
  • Állítható mellkaspánt
  • Levehető derékpánt
  • Anatómiailag formázott, párnázott vállpántok
  • Fényvisszaverő anyagok az EU / EN szabványoknak megfelelően
  • Az iskolatáska tartalmaz egy tervezői medált

Technikai paraméterek:
Osztály: 1-3 osztály
Méretek: 34,4 x 26 x 18,5
Űrtartalom: 16 l
Súly: 0,98 kg
Terhelhetőség: 7 kg
Oldalzsebek száma: 2
Anyaga: 100% poliészter

Tolltartó:
Egyszintes üres tolltartó egy kihajtható füllel lányok számára. Rózsaszín béléssel, szürke szegéllyel bélelve. Tartalmaz 20 gumis fogantyút az írószerek elhelyesztésére és 4 gumis fogantyút más iskolai segédeszközök elhelyesztésére (gumi, hegyező, stb.). Átlátszó fólia alatt van egy órarend.
Méret: 20,5 x 13,5 x 4 cm

Tornazsák:
Textil sporttáska, húzózsinórral állítható masszív széles pántokon, csatokkal, mindkét vállon hordható. Fényvisszaverő elemek.
Méret: 43 x 33 cm

Bagmaster kulacs:
Minőségi és eredeti kulacs rózsaszín színben, könnyen kinyitható egy kézzel. Az italos kulacs meleg és hideg italokhoz egyaránt alkalmasLeírás: automatikus kinyitás kiömlésvédelemmel; nem veszélyes anyagból készült Tritan ™; nem tartalmaz BPA-t; italokhoz alkalmas -10-90 ° C; a palack matt felülete a palack jobb megfogása érdekében; praktikus szövethurok; nem mosogatógépben mosható
Térfogat: 0,5 l
Méretek: 23 x 6 m

Uzsonnás doboz Bagmaster:
Minőségi rózsaszín uzsonnás doboz. Megfelel az élelmiszerekkel és ételekkel érintkezésbe kerülő termékek higiéniai követelményeinek az 1935/2004 / EK európai parlamenti és tanácsi rendelet, valamint a 10/2011 / EU bizottsági rendelet és a vonatkozó módosítások szerint. max. hőmérséklet 100 ° C; BPA-mentes (a doboz nem tartalmaz biszfenol A-t)
Térfogat: 1 l; anyaga: 100% PP - polipropilén
Méretek: 17 x 12 x 6 cm