Bagmaster BETA 26 A iskolatáska
| A termék kódja: | BAGMASTER_230395 |
| Mélység: | 20 cm |
| Szélesség: | 31 cm |
| Magasság: | 40 cm |
| Teherbírás: | 7 kg |
| Térfogat: | 18 l |
| Fényvisszaverő elemek: | igen, minden oldalról |
| Gyártó: | Bagmaster |
Iskolatáska elsősöknek tündérmintával kislányoknak az 1–3. osztály számára. Súlya mindössze 0,94 kg, mégis nagyon tágas. Három nagy rekesszel rendelkezik, és tartalmaz egy szervezőt mobil, pénztárca és egyéb értékek számára. Műanyag lábakon áll, és sötétben fényvisszaverő elemek világítanak rajta. Az új hátrendszer állítható mellkaspánttal és könnyített, kivehető derékpánttal rendelkezik, egészségügyi minősítéssel.
- Nagyon könnyű – mindössze 0,94 kg a súlya.
- Három tágas rekesszel rendelkezik.
- A fő rekeszbe elférnek a nagy iskolai mappák, tankönyvek és A4-es füzetek. A fő rekeszben kompressziós zseb található elasztikus oldalsávokkal A4-es mappák és nagy tankönyvek számára. Segít a nehéz felszerelés a hát közelében tartásában, így a tanuló súlypontja közel van a gerinchez, és járás közben nem görnyed.
- Az első zseb praktikus szervezőt tartalmaz mobil, ceruzák, fülhallgató és pénztárca számára. A cipzáras zsebbe elfér egy powerbank. A töltőkábel egyszerűen átfűzhető a nyitott saroknál a szervezőben lévő telefonhoz.
- Az oldalsó zsebek kulacs tárolására alkalmasak.
- Ergonómiailag kialakított hát és légáteresztő derékpánt támogatja a helyes testtartást.
- A rugalmas mellkaspánt stabilizálja a táskát a hátadon. A vállpántok emiatt nem csúsznak le a vállakról. A vállpántok és a hátrendszer puhán párnázottak.
- 3 év garancia
- Bevarrt névcímke a hátsó rekeszben.
Súly: 0,94 kg
Teherbírás: 7 kg
Űrtartalom: 23 l
Gyártó: Bagmaster
















