Bagmaster ALFA 21 A iskolai hátizsák 3 db. készlet, key holder és szállítás ingyen

RadirVonalzó 15 cm
ajándék ingyen
Választ:
Szélesség:26 cm
Magasság:34 cm
Teherbírás:7
Térfogat:20 l
Fényvisszaverő elemek: igen, minden oldalról
Gyártó:Bagmaster

Iskolai szett első osztályosoknak egy nyuszi képpel.

Aktatáska:
Kiváló minőségű, egyrekeszes lány aktatáska kis elsősök számára. Az egyrekeszes, tágas iskolai aktatáska egy külön zsebbel rendelkezik a jobb láthatóság érdekében, egy elülső zsebbel egy tolltartónak vagy egy uzsonnának, valamint egy egyszerű, villogós csatos zárással. Az elemek megfelelnek az EU/EN szabványoknak.

Részletes leírás:

• Tiszta egyrekeszes iskolai aktatáska
  • Az aktatáska fő rekeszében – három részre osztva
  • A4-es és iskolai táblák tárolására alkalmas fő rekesz
  • Az aktatáska elülső részén zseb – tépőzáras, egyszerű rendszerező a zsebben
  • Két mágneses oldalzseb gumival, palacknak ??megfelelő
  • Erős alsó (extrudált) fekete 600 D poliészter anyaggal bevonva
  • Felül zárható csattal, villogóval - a szárny belső oldalán átlátszó zseb az órarendnek.
  • Ergonomikusan kialakított hátlap
  • Állítható mellkaspánt
  • Anatómiailag kialakított, párnázott vállpántok
  • Fényvisszaverő anyagok az EU/EN szabványoknak megfelelően
  • Az aktatáska tartalmaz egy design medált

Műszaki paraméterek:
Osztály: 1. - 3. osztály
Méretek: 34,4 x 26 x 18,5
Térfogat: 16 l
Tömeg: 0,98 kg
Teherbírás: 7 kg
Oldalzsebek száma:2
Anyaga: 100% poliészter

Tolltartó:
A tolltartó nincs felszerelve, egyetlen füllel, amelyen a található átlátszó filmes órarend keretében – a tolltartó egy része, a tolltartó egy része is matrica. A tolltartó belül béléssel rendelkezik, minőségi fém húzós cipzárral van felszerelve, valamint nagyszámú gumimarkolattal rendelkezik az iskolaszerekhez. A tolltartó anyaga megfelel az EU/EN biztonsági szabványoknak.
Méretek: 20,5 x 13,5 x 4 cm

Tornazsák:
Tágas, egyrekeszes táska tornacipőknek vagy sportfelszereléseknek. Egyszerűen zárható zsinórral, mely vállpántként is használható, a táska pedig hátizsákként is hordható.

Méretek: 38,7 x 31 cm
Terhelhetőség: 2 kg