BAAGL SZETT 5db-os Shelly Mosómedve és tornazsák ajándékba

Fényvisszaverő elemek: igen
Gyártó:Baagl Presco Group
" SHELLY MOSÓMEDVE ISKOLATÁSKA
- Ergonomikus iskolai aktatáska megerősített testtel, 1. osztályos általános iskolától alkalmas.

• Az ERGO ADJUSTABLE SYSTEM elcsúsztatható háttámlája lehetővé teszi az optimális beállítást a hevederek helyzete a gyermek magasságához képest.

• Ergonomikusan kialakított háttámla, teljesen állítható váll-, mellkas- és oldalsó kompressziós pántok az optimális illeszkedés érdekében az alakhoz.

• Az aktatáska rendelkezik egy új felhajtható nyitórendszer, melynek köszönhetően az iskolás közvetlenül a padról könnyebben elérheti a szerszámait.

• Az iskolatáskán belül egy átlátszó zseb található az órarendnek és egy belső rendszerező, amely lehetővé teszi az egyenletes elosztást. súly, rugalmas szalaggal kiegészítve a rögzítéshez.

• Masszív hálóból készült oldalzsebek, amelyek alkalmasak >ivópalackjainkból< /a>.

• Hőszigetelt tágas elülső zseb csatos zárással.

• A könnyű szerkezet stabilan tartja az iskolatáska formáját, a táska súlya – 1100 g.
< br> • Az iskolatáska térfogata 18 l, teherbírása 6 kg.

• Az aktatáska teste erős vízálló anyagból készült.

• Az iskolatáska alja tömör anyagból készült, ennek köszönhetően a táska önállóan is megállja a helyét.

• Fényvisszaverő elemek a gyermek biztonsága érdekében.

• Az iskolatáska plüss medállal van ellátva.
• A ZIPPY termékcsalád iskolatáskáit egy akkreditált vizsgálólaboratóriumban tesztelték és tanúsították.

MOSÓMEDVE TORNAZSÁK
• Zsák cipők vagy egyéb apró tárgyak számára szabadidős tevékenységeihez.

• A zsák erős, mosható anyagból készült, alsó részén praktikus cipzáras zseb található.

• A zsák karabinerrel van felszerelve, köszönhetően amely iskolatáskához rögzíthető.

• Erős fűzős rögzítés, mely egyben a háton hordozást is lehetővé teszi.

ISKOLAI TOLLTARTÓ KLASSZIKUS KÉT PATENTOS MOSÓMEDVE
• Klasszikus iskolai tolltartó két füllel.

• Kiváló minőségű cipzárral zárható.

• Töltés nélkül.

MOSÓMEDVE UZSONNÁS DOBOZx
• Műanyag uzsonnás doboz krém színben.

• Doboz egyzáras zárással és elválasztó válaszfallal rendelkezik.

• Nem javasoljuk a bemosást a mosogatógépet.

FÜZETTARTÓ FÜZETHEZ A4 MOSÓMEDVE
• Füzettartó füzetek vagy egyéb dokumentumok tárolására, belső leesés elleni fedéllel, gumiszalaggal rögzítve.