BAAGL Iskolai aktatáska

Szélesség:27 cm
Magasság:37 cm
Teherbírás:6
Fényvisszaverő elemek: igen, minden oldalról
Gyártó:Baagl Presco Group

Kapcsolódó termékek

• Iskolai táska megerősített testtel, belső szervezővel, három külön zsebbel és minőségi csattal rögzíthető.

• Az ERGO BEÁLLÍTHATÓ RENDSZER lehetővé teszi a hevederek optimális helyzetének beállítását a gyermek magasságához viszonyítva.

• Ergonomikus alakú hát, teljesen állítható váll-, mell- és oldalsó kompressziós hevederek az optimális illeszkedés érdekében.

• A táska fedelén található egy praktikus, rugalmas ceruzatartó, amely mindig gyors hozzáférést biztosít minden iskolás írásbeli igényeihez.

• A táskában egy átlátszó zseb található, ütemtervvel és egy belső szervezővel, amely egyenletes súlyelosztást tesz lehetővé.

• Szigetelt elülső zseb, oldalsó zseb egy palackhoz és egy zárható zseb kis tárgyakhoz.

• A könnyű megerősítésű szerkezet és a szilárd fenék stabilan tartja az aktatáska formáját.

• Nagyon könnyű aktatáska - 1200 g.

• Az aktatáska térfogata 18 l, teherbírása 6 kg.

• Az aktatáska teste szilárd, vízálló anyagból készül.

• Számos fényvisszaverő elem biztosítja a gyermek biztonságát.

• Az aktatáska rugalmas zseblámpával van ellátva, amely jobb láthatóságot és biztonságot nyújt az iskolás számára. Az egyszerű fogantyúnak köszönhetően a zseblámpa bárhol felakasztható.

• A KLASIK sorozat aktatáskáit akkreditált tesztlaboratóriumban tesztelték és tanúsították.