Az iskola táskák és tanszerek KUTYA

A kutya legalább 14 000 éve számít az ember barátjának. A kutya szerepe az emberi társadalomban mindig is sokrétű volt, ugyanis segít a vadászatban vagy a terelésben, őrzi gazdája vagyonát, rakományszállításra is használták vontató vagy szánhúzó kutyaként, ezen felül kiképezhető a fegyveres erőkben való munkára, illetve a fogyatékkal élőket is segítheti. Főleg a nyugati kultúrákban tekintenek rá az ember társaként. A mi kínálatunkban kutyás mintával díszített iskolatáskákat és iskolaszereket talál.
Oldal 1 z 3Következő
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Legfrissebb híreink

09.11.

Gyerek ágynemű - amit jó tudni

Tudtad, hogy a mikroplüss pamutból is készülhet? Új anyagok és azok áttekintése.

23.08.

Füzettartók vagy füzetboxok?

Rengeteg módja van annak, hogy megvédje a füzeteket és a tankönyveket a gyűrött sarkoktól. Melyik lehetőség a megfelelő az Ön iskolásai számára?

15.08.

Oxybag új kollekció 2023

Továbbfejlesztett modellek és az új Oxy bag iskolatáska 2023! Választás? Fontolóra veszi? A márkáról szóló részletes információk biztosan felgyorsítják a döntéshozatali folyamatot.

MenuX

InformaceX