Az iskola táskák és tanszerek KUTYA

A kutya legalább 14 000 éve számít az ember barátjának. A kutya szerepe az emberi társadalomban mindig is sokrétű volt, ugyanis segít a vadászatban vagy a terelésben, őrzi gazdája vagyonát, rakományszállításra is használták vontató vagy szánhúzó kutyaként, ezen felül kiképezhető a fegyveres erőkben való munkára, illetve a fogyatékkal élőket is segítheti. Főleg a nyugati kultúrákban tekintenek rá az ember társaként. A mi kínálatunkban kutyás mintával díszített iskolatáskákat és iskolaszereket talál.
Stránka 1 z 2Következő
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek