Ars Una táska Flower Power Ergofit

Fényvisszaverő elemek: igen
Gyártó:Arsuna

Kapcsolódó termékek

Az Ars Una ERGOFIT iskolatáska a legjobb és legkönnyebb választás gyermeke számára!
Ha olyan aktatáskát keres, amely kíméli a gerincét , KÖNNYŰ, és évekig kitart akkor ez a megfelelő választás. Kiemelkedik precíz megmunkálásával és kiváló minőségű anyagok felhasználásával. Elegendő tárolóhely biztosítja, hogy az összes tanszer elférjen az aktatáskában.

Miért ajánljuk az ERGOFIT iskolatáskát?

• Az iskolai aktatáska erősen párnázott , ergonomikus hátlappal rendelkezik , amely kíméletes   a gerinc az első és egészséges a növekedéshez és az egészséges testtartás fenntartásához .
  • Rendkívül könnyű - mindössze 850 grammot nyom!
  • Az iskolatáska puha vállpántjai több ponton állíthatók , aminek köszönhetően a táska teljesen a gyermek magasságához és termetéhez igazítható .
  • Az egész háta a gyermek hátának támaszkodik, és tehermentesíti a gerincet.
  • Az iskolatáskával arányos terhelést érhet el a váll- és a hátizmokon , ezért egészséges és kényelmes viselet a gyerekek számára .
  • Mindkét oldalán két-két rekesz található, amelyekben egy ivópalack elfér, vagy papucs áthelyezésére szolgál. A gumi sztreccs anyagnak köszönhetően akár egy nagyobb üveg is elfér a zsebben.
  • A biztonságot gyenge fényviszonyok között fényvisszaverő elemek és reflektorok biztosítják, amelyek az aktatáska látható részein helyezkednek el a teljes kerülete mentén.
  • Az ergonomikus szilikon fogantyú, amelyet közvetlenül a gyermek tenyerére terveztek, a könnyű hordozhatóság érdekében
  • Stabil szerkezetének és a prémium minőségű anyagok használatának köszönhetően rendkívül strapabíró , így nem kell minden évben új táskát vásárolni . _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Tulajdonságok:

• Általános iskola 1-4 osztályos tanulóinak ajánljuk
  • Párnázott hát, párnázott csípőrész
  • Több ponton állítható , puha vállpántok _ _ _
  • Rendkívül könnyű!
  • Tartós, erős anyagból készült
  • Alsó részén 4 műanyag talp megerősített szövetből
  • 3 cipzáras zseb _ _
  • Belső hálós zseb a központi rekeszben
  • A vizes palack mindkét oldalán zsebben tárolható