Akció

Meghosszabbítjuk hétfőig, 9.14-ig
A diákok az utolsó pillanatra hagyják a vásárlást! De idén ez megtérül!
12%-os kedvezménnyel készültünk számukra a Topgal, Bagmaster és Coocazoo diák hátizsákokra.

Elég csupán a Z0LS6MTHVK számú kedvezménykódot megadni a kosárban (a jobb oldalon látható) és a kedvezmény máris levonásra kerül.
A kedvezmény 2020.9.4. - 9.10. között érvényes, nem érvényes a szállításra és az akciós termékekre. A kínálat lejjebb található.

Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Oldal 1 z 4Következő
Xavax Smooth Power üvegpalack, 0,5 l(1)
3 817 Ft
Elérhetőség: 2 nap
Avengers 03 lepedő(1)
5 650 Ft
Elérhetőség: 2 nap
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek