Kupafestés Mancs őrjárat dobozban

Gyártó:Lowlands

Kapcsolódó termékek

Bögre festése - festék egy bögrét Paw Patrol az elképzeléseinek megfelelően. Használat: A csomag egy kerámia bögrét, 6 kerámia speciális festékét és egy ecsetet tartalmaz. Száradási idő: 24 óra. Festés után mosson kezet. 150 ° C-on sütjük. Az egész folyamatot felnőtt felügyelete alatt kell elvégezni. A csomag méretei: 13 x 10 x 12 cm. 4 évesnél idősebb gyermekek számára alkalmas.

4 vásárló értékelése alapján

Hasonló termékek

Tavaszi alkotás

Készítsen tavaszi és húsvéti dekorációkat gyermekeivel, hogy feldíszítse a házát és szórakoztassa a gyerekeket.

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.