Yupee fém talicska nagy kék

Gyártó:Teddies
A talicska szilárd fémlemezből készült, amely nem hajlik vagy deformálódik. Ezért még a legőrültebb játékos kalandokat is képes túlélni. A fogantyúk műanyagból vannak, így megvédik a gyermekek tenyerét a hideg fémtől. Ezen szórakoztató gyerekjáték további nagy előnye, hogy lekerekített sarkakkal rendelkezik. Ennek köszönhetően gyermeke nem fog megsérülni.
A csomagolás méretei: 48x40x32cm.
3 éves kortól alkalmas.

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!