Xavax üvegpalack, 500 ml, szűrővel és neoprén borítással

A Xavax üvegpalack ideális a sportoláshoz, kirándulásokhoz, iskolába vagy munkába.

Leírás:
Hideg és meleg italokhoz is alkalmas
Integrált szűrő, például a teákhoz
A szűrű kivehető
A magas hőmérsékletnek ellenálló boroszilikát üveg
Neoprén burkolat: védi a kezet a megégéstől forró italok esetén, biztosítja az üveg jobb és erősebb fogását, őrzi az ital hőmérsékletét a palackon belül
Szilikon tömítéssel ellátott kupak a szivárgás ellen

Méretek (átmérő x magasság): 6,5 x 21,5 cm
A palack nyakának átmérője (belső): 30 mm
A palack nyakának átmérője (külső): kb 37-38 mm
Az alsó rész átmérője (belső): 50 mm
Térfogat: 0,5 l
Tömeg: 318 g
Anyag: üveg
Szín: átlátszó/fekete
Mosogatógépben mosható

Figyelmeztetés:
Az üveg felforrósodhat, ha meleg itallal tölti meg. Vigyázzon, nehogy megégesse magát.
Ha a palackot szénsavas itallal tölti fel, nagy nyomás keletkezhet, amely sérülést okozhat a kupak lecsavarásakor.
Legyen óvatos a kupak lecsavarásakor, ha a palack szénsavas itallal van feltöltve.

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!