Walker Roll-up ECO Black szabadidő hátizsák

Teherbírás:6
Fényvisszaverő elemek: igen
Gyártó:Schneiders Walker
Szabadidő hátizsák Walker társaság modern dizájnnal. Egy nagy és egy felső kamrából áll, cipzárral lezárva. A felső rész gördíthető és rögzíthető egy csattal az elülső részen. Ezen a kamrában cipzárral ellátott oldalsó bemenet is található. Ebben a kamrában van egy nagyméretű zseb. Az elején cipzáras zseb található. A hátsó rész teljes felületén párnázott, dekoratív öltéssel. A vállszíjak szélesek és lehetővé teszik a hátizsák kényelmes hordozását. A tetején van egy egyszerű fogantyú a kezében tartásához. Az alsó rész kettős, textil. Fényvisszaverő elemek találhatók a vállpántokon és az előlap alján.

Méretek: 38 x 29 x 15 cm
Súly: 0,52 kg