Walker CONCEPT Blue hátizsák

Fényvisszaverő elemek:Igen, minden oldalról
Gyártó:Schneiders Walker

Kapcsolódó termékek

A hátizsák a CONCEPT széria egyik modellje, kétrekeszes, elöl cipzáras zsebbel. Középiskolások és idősebb diákok számára is kiváló.
A hátsó rekesz egy párnázott zsebbel rendelkezik, amelyben egy maximum 15“ méretű tablet vagy laptop biztonságosan hordozható. A másik rekesz egyszerű, belső osztások nélküli. Az első zsebben egy kisebb, cipzáras zseb, telefontartó tok, hálós zseb és íróeszközök rögzítésére alkalmas gumipántok találhatók. Mindkét nagyobb rekesz cipzárral zárható. A hátizsák minden oldalról fényvisszaverő csíkokkal felszerelt a biztonságos láthatóság érdekében. A hátrész kényelmesen párnázott. A táska kézben is hordozható a tetejére varrt erős fogantyúnak köszönhetően. Mindkét oldalon oldalzsebek is találhatóak. A hátizsák alja merevített, textil anyagú.

Méret: 48 x 30 x 22 cm
Tömeg: 0,6 kg
Űrtartalom: 31 l
Teherbírás: 8 kg
Anyagösszetétel: PES 600D, műbőr

Gyártó: Walker

(*) jelölt mezők kitöltése szükséges

1 vásárló értékelése alapján

Nikidom Roller – innovatív iskolatáskák két keréken

Ergonomikus, praktikus, strapabíró és jópofa.A gurulós iskolatáska tényleg leveszik gyermeke válláról a terhet.

CoocaZoo - Egészséges hát kompromisszumok nélkül

Kényelmes viselet, praktikus dizájn, tökéletes ergonómia és minőségi anyagok, mindez a Hama védjegye alatt

Oxybag táskák minden korosztálynak

Új termékcsaládok, új dizájn, új szabás, új motívumok. Ezt kínálja a 2019-es kollekció.