Walker Campus Evo Terra diák hátiszák

Szélesség:32 cm
Magasság:46 cm
Térfogat:33 l
Fényvisszaverő elemek: igen, minden oldalról
Gyártó:Schneiders Walker

A Walker Campus sorozat diák hátizsákjának lélegző, párnázott háta kényelmes viseletet biztosít. Az állítható magasságú hátrendszer, az anatómiailag formázott és állítható magasságú vállpántok, valamint a mellkasi és deréktáji hevederek szintén hozzájárulnak a kényelemhez. A diák hátizsák víz és szennyeződés ellen impregnált, és minden oldalán fényvisszaverő elemekkel van felszerelve a nagyobb biztonság érdekében.

Egyéb paraméterek:
- párnázott hátsó rekesz párnázott zsebbel 15"-os laptopok számára és egy zseb a táblagépek számára
- középső kamra egy kis zsebbel a power bank számára
- tartalmaz egy USB portot és egy USB kábelt, amely a power bank számára kialakított speciális zsebbe nyílik
- elülső zseb rendszerezővel és belső cipzáras zsebbel
- 2 oldalsó cipzáras zseb, 1 palacktartóval, nehogy kiessen
- 1 titkos zseb a hátizsák deréktáji részén RFID védelemmel (RFID védelem – blokkolja a bejövő vezeték nélküli kommunikációt, és így megakadályozza a bizalmas adatok nem kívánt olvasását a hitel- és bankkártyájáról)
- lopásgátló rendszer - cipzár csík a cipzár kinyitásának megnehezítésére
- kulcstartó zseb
- fényvisszaverő elemek a hátizsák minden oldalán
- hurok a hátizsák felakasztásához
- párnázott fogantyú a könnyű kezelés érdekében
- belső bélés 100%-ban újrahasznosított PET palack anyagból, víz és szennyeződés ellen impregnált anyagból

Méretek: 32 x 46 x 21 cm
Űrtartalom: 33 l
Súly: 1250 g
Gyártó: Walker Schneiders

Hasonló termékek

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!