Világító takaró rózsaszín Mancs őrjárat Chase 130 x 160

A termék kódja:07891965912
Gyártó:Svitap
Anyag:100% poliészter

Sötétben világító Mancs őrjárat gyerek takaró.
A takaró mérete 130x160 cm. Gyermekei imádni fogják ezt a takarót!

A világító takaró segít elaludni, kellemes hangulatot varázsol, megtöri a fekete sötétséget, mely kisfiúknak és lányoknak is tele van szellemekkel.
Hogyan lehet egy takarót világítani a sötétben? Csak hagyja napközben közvetlen napfénynek vagy beltéri megvilágításnak kitéve. A takaró természetesen "feltöltődik", és este újra ragyoghat. Minél intenzívebb a fény, annál jobban és hosszabb ideig világít a termék a sötétben.

A sötétben világító takaró kiváló melegítő tulajdonságokkal rendelkezik, puha és kellemes tapintású.

Mosógépben mosható, a takaró nem hajlik. A megjelenés ugyanaz marad.
Mosás: 40 °C
Szárító: nem