Vidám mobiltelefon

Gyártó:Teddies
Érintős mobil, amely 2 mesét mond, 4 dalt énekel és 6 mondókát tanít meg a gyerekeknek. A gyerekek meséket hallgathatnak: A nagy karalábéról és A kunyhó meséjéről, énekelhetik a dalokat: Kúszik a macska a lyukon..., Anya, egér van a kamrában..., hinta, hinta . .. és Run Duck .... és tanulj mondókákat: A kisegér kását főzött ..., Játszottál a cicával ..., Fut az egér a tűzön ..., tapos, tapos, taps , tapsol..., Pettyes macskánk..., Tegnap este a körömvirágnál .. . A mobilon csengőhanggal, bejövő üzenetekkel és kamerával rendelkező gombok találhatók. A mobilhoz hangerőszabályzós gomb is tartozik, ha a gyerek a füléhez teszi a mobilt, a "-" hangerőszabályzó gombbal halkítsa le a hangerőt, ha távolról hallgatja a mobilt, növelheti a hangerőt a hangerőszabályzó "+" gombbal. A mobiltelefonhoz 3 db AAA elem szükséges, amelyek a termék részét képezik.
A csomag mérete 13 x 23 x 2 cm.
3 éves kortól alkalmas.