Varázslat 3 típus

Gyártó:Teddies
Egyszerű varázslat a fiatal mágusok számára. Minden készletben 10 trükk, a csomag varázslatokat tartalmaz, amelyekkel különféle varázslatokat tanulhat meg. Néhány trükk megköveteli a szokásos háztartási cikkek használatát. A varázslatok részletes leírása a belső utasításokban található. Videó segítségével is megtanulhat néhány varázslatot, csak töltse be a QR-kódot a dobozba.
A csomag méretei: 11 x 18 x 5 cm.
Alkalmas 6 éves kortól.

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!

Gyerek ágynemű - amit jó tudni

Tudtad, hogy a mikroplüss pamutból is készülhet? Új anyagok és azok áttekintése.

Füzettartók vagy füzetboxok?

Rengeteg módja van annak, hogy megvédje a füzeteket és a tankönyveket a gyűrött sarkoktól. Melyik lehetőség a megfelelő az Ön iskolásai számára?