Ulitaa Róka felsős iskolatáska, hátizsák 2db. SZETT, fejhalgató és szállítás ingyén

Fejhallgató fiús
ajándék ingyen
Fejhallgató fiús
Mélység: 20 cm
Szélesség:31 cm
Magasság:42,5 cm
Térfogat:24 l
Fényvisszaverő elemek: igen ,  igen, minden oldalról ,  nem

Kapcsolódó termékek

Felsősöknek szánt iskolatáska lányoknak rókamotívumú, 2 részes készletben . Cseh gyártású iskolai készlet 134-152 cm magas gyerekeknek -3., 4. és 5. osztály /P >

Ulitaa Róka felsősöknek iskolatáska

Ez az iskolatáska tökéletesen illeszkedik a legtöbb megfelelő magasságú lány hátára.

Háromrekeszes, 1100 g tömegű iskolatáska ergonómikusan kialakított hátrésszel rendelkezik, amely biztosítja az optimális súlyelosztást és a hatékony légáramlást. A gerinc körül és az ágyéki részén puha párnázás található. Megtöltve jól illeszkedik a gyerek hátához.

A fő rekesz elég nagy ahhoz, hogy kényelmesen elférjen az A4-es noteszlapok. A középső kamra is nagyon tágas. Használható uzsonnás doboz, tolltartó, papucs tárolására. Az elülső zsebben található még egy kis rendező a mobiltelefon számára, egy karabiner a kulcsokhoz és egy hálós zseb, amelyben különféle apróságok tárolhatók. Oldalán elég nagy zsebek találhatók egy palack vagy egy esernyő számára.

A vállpántok ergonomikus formájúak, állítható hosszúságúak, jól párnázottak és kellemes S alakú anyagból készültek (nem vágnak bele a vállakba, jól és szilárdan illeszkednek, könnyen kezelhetők). A hevederek végei gumiszalagon vannak, ennek köszönhetően feltekerve, rögzítéssel állítható a hosszuk, hogy ne zavarják a gyereket. A mellheveder síneken van.

A jobb láthatóságot és biztonságot szolgáló

fényvisszaverő elemek minden oldalon és a vállpántokon találhatók. A legfontosabb az oldalról való elhelyezkedésük, mert az úton való átkeléskor a sofőr oldalról látja a gyalogosokat. Az iskolai hátizsák szövethurok segítségével a padon lévő kampóra rögzíthető. A tetején egy nagy hordozó fogantyú található. Van egy hurok is, amellyel az orsót chiphez, kulcsokhoz vagy medálhoz rögzítheti.

Az iskolatáska gyártásához felhasznált anyagok biztonsági szempontból megfelelnek az EU-s szabványoknak, és a kezdeti ötlettől a fejlesztésen át a kivitelezésen át a csehországi varrásig cseh termékként fejlesztik.

Áttekintés:

• három rekeszes iskolai hátizsák
  • gyermekeknek szánt 3.-5. osztályú, 134-152 cm magasságra alkalmas
  • ergonómikusan kialakított háttámla, puha, lélegző párnázással
  • párnázott és állítható S-alakú vállpántok
  • állítható magasságú mellkasi heveder sínen
  • a vállpántok végének hossza egy rugalmas szalag segítségével állítható
  • Zseb tolltartónak vagy uzsonnának, rendszerező
  • 2 oldalzseb italosüveg vagy esernyő számára
  • megfelelően elhelyezett fényvisszaverő elemek
  • fül a hordozáshoz és hurok a padon való akasztáshoz
  • egy szőrös kivitelű medált tartalmaz
  • Gyerekek által ellenőrzött cseh dizájn
  • Csehországban készült

Műszaki paraméterek:

Méretek: 42,5 x 31 x 20 cm (magasság a vállpántoktól számítva 38 cm)
Tömeg: 1100 g
Térfogat: 24 l
Garancia: 2 év

Tolltartó az Ulitaa Róka iskolatáskához

A tágas tolltartó egy cipzáras zsebbel és egy nagy belső hellyel rendelkezik.
Bedobálós tollatartó fedelének belső oldalán 12 gumiszalag található a ceruzák, tollak és zsírkréták számára. A fennmaradó helyre minden egyéb tanszer elfér. A büntetés függőben van.

A tolltartó méretei: 20,5 x 13 x 6,5 cm

Gyártó: Detskyeshop s. r. o.

Halloween dekoráció, smink és kézművesség gyerekeknek

Ötletek kísérteties szórakozáshoz – inspiráció a halloweeni arcfestéshez, dekorációk készítéséhez önkeményedő agyagból, dekorációk partikhoz és hirdetőtáblákhoz.

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!