Ujj bicikli + gördeszka csavaros 10 cm

Anyag:Műanyag
Nagyszerű szórakozás azoknak a fiúknak, akiket lenyűgöz a BMX és a gördeszka. Ez egy freestyle mini kerékpár és gördeszka, amelyet ujjainkkal irányíthatunk. Tanuljon új trükköket!
Alkalmas 3 éves kortól

4 vásárló értékelése alapján
14. 12. 2021

Sajnos nagyon nem minőségi darabok a tescoba a 700ft os gördeszka százszor jobb

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.