Türkiz szívecskés maszk

Gyártó:Detskyeshop

Pontos maszk
Raktáron
Pamut maszk külön zsebbel szűrőanyag behelyezésére. Fej mögé köthető pamut gumival van ellátva. Fül mögé felhelyezhető pamut gumival van ellátva. Anyaga: 100% pamut. 90 fokon mosható és sterilizálható, de nem biztosított a színtelítettség megmaradása. A termék nem esett át hivatalos tesztelésen és bármiféle nyereség nélkül értékesítjük.

Tavaszi alkotás

Készítsen tavaszi és húsvéti dekorációkat gyermekeivel, hogy feldíszítse a házát és szórakoztassa a gyerekeket.

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.