Türkiz szívecskés maszk

Raktáron
Pontos maszk
Raktáron
Pamut maszk külön zsebbel szűrőanyag behelyezésére. Fej mögé köthető pamut gumival van ellátva. Fül mögé felhelyezhető pamut gumival van ellátva. Anyaga: 100% pamut. 90 fokon mosható és sterilizálható, de nem biztosított a színtelítettség megmaradása. A termék nem esett át hivatalos tesztelésen és bármiféle nyereség nélkül értékesítjük.

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!