Trefl 5 másodperces junior

Gyártó:Trefl

A puding három különböző ízét biztosan meg tudja nevezni ... De képes-e megtenni még időbeli nyomás alatt is? Csak 5 másodperced van, és a többi játékos izgatottan várja, hogy tönkre tedd! Az idő játszik ellened, ezért azt mondod, ami eszedbe jut. A golyók egy speciális időzítővel rohannak lefelé, és a válaszaid néha furcsák és viccesek lesznek. Ha nem biztos a kérdésben, használhatja az "Idő" és az "Exchange" kártyákat. Senki sem akar utolsó lenni, és biztosan jól fog szórakozni. A kártyák sárga oldalán a fiatalabbak, a piroson az idősebbek kérdései találhatók. A csomag méretei: 26 x 26 x 8 cm. Alkalmas 6 éves kortól.