Traktor kerek tornazsák

Kapcsolódó termékek

Füzettartó A4 Traktor
2 napon belül
Ez a többfunkciós, cipzáras zsebbel ellátott zsák leginkább a tornázáshoz alkalmas. Ez a tornazsák lehetővé teszi a cipők és a ruhák külön tárolását. A hátsó részen található egy átlátszó fólia a névcímke számára. Alkalmas a sportszerek vagy egyéb dolgok tárolására a különböző szakkörökhöz.

Méretek: átmérő 23, magasság 34 cm

(*) jelölt mezők kitöltése szükséges

2 vásárló értékelése alapján

Nikidom Roller – innovatív iskolatáskák két keréken

Ergonomikus, praktikus, strapabíró és jópofa.A gurulós iskolatáska tényleg leveszik gyermeke válláról a terhet.

CoocaZoo - Egészséges hát kompromisszumok nélkül

Kényelmes viselet, praktikus dizájn, tökéletes ergonómia és minőségi anyagok, mindez a Hama védjegye alatt

Oxybag táskák minden korosztálynak

Új termékcsaládok, új dizájn, új szabás, új motívumok. Ezt kínálja a 2019-es kollekció.