Törölköző The Dog Sailors

A termék kódja:M169165
Gyártó:Detexpol

Kapcsolódó termékek

Gyermek strandtörölköző vidám kutyamotívummal matrózruhában, 70 x 140 cm méretben. Alkalmas medencébe, strandra vagy fürdőszobába.

Anyagösszetétel: 100% frottír pamut

Gyártó: Detexpol

1 vásárló értékelése alapján

Hasonló termékek

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.