Törölhető tábla

A termék kódja:O0290000

Kapcsolódó termékek

Kétoldalú törölhető tábla az általános iskola első osztálya részére. Az egyik oldalon a speciális felülete ideális segítség a helyesírás begyakorlására. Az írott és nyomtatott betűk írásának az elsajátításához vonalak, segédvonalak és sablonok állnak rendelkezésre. A rajzolási készségek fejlesztéséhez a másik oldalon van hely. A csomag tartalmazza a táblát, textilt a törléshez és két Ergo kézkímélő tartással ellátott filctollat, amelyek tintája egészségre káros anyagokat nem tartalmaznak és szárazon lemoshatóak.
Méretek: 21 x 29,5 cm
Gyártó: Centropen

(*) jelölt mezők kitöltése szükséges

17 vásárló értékelése alapján
17×

Nikidom Roller – innovatív iskolatáskák két keréken

Ergonomikus, praktikus, strapabíró és jópofa.A gurulós iskolatáska tényleg leveszik gyermeke válláról a terhet.

CoocaZoo - Egészséges hát kompromisszumok nélkül

Kényelmes viselet, praktikus dizájn, tökéletes ergonómia és minőségi anyagok, mindez a Hama védjegye alatt

Oxybag táskák minden korosztálynak

Új termékcsaládok, új dizájn, új szabás, új motívumok. Ezt kínálja a 2019-es kollekció.