Törölhető tábla

A termék kódja:O0290000
Gyártó:Centropen
Kétoldalú törölhető tábla az általános iskola első osztálya részére. Az egyik oldalon a speciális felülete ideális segítség a helyesírás begyakorlására. Az írott és nyomtatott betűk írásának az elsajátításához vonalak, segédvonalak és sablonok állnak rendelkezésre. A rajzolási készségek fejlesztéséhez a másik oldalon van hely. A csomag tartalmazza a táblát, textilt a törléshez és két Ergo kézkímélő tartással ellátott filctollat, amelyek tintája egészségre káros anyagokat nem tartalmaznak és szárazon lemoshatóak.
Méretek: 21 x 29,5 cm
Gyártó: Centropen

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!

Gyerek ágynemű - amit jó tudni

Tudtad, hogy a mikroplüss pamutból is készülhet? Új anyagok és azok áttekintése.

Füzettartók vagy füzetboxok?

Rengeteg módja van annak, hogy megvédje a füzeteket és a tankönyveket a gyűrött sarkoktól. Melyik lehetőség a megfelelő az Ön iskolásai számára?