Törölhető tábla

A termék kódja:O0290000
Kétoldalú törölhető tábla az általános iskola első osztálya részére. Az egyik oldalon a speciális felülete ideális segítség a helyesírás begyakorlására. Az írott és nyomtatott betűk írásának az elsajátításához vonalak, segédvonalak és sablonok állnak rendelkezésre. A rajzolási készségek fejlesztéséhez a másik oldalon van hely. A csomag tartalmazza a táblát, textilt a törléshez és két Ergo kézkímélő tartással ellátott filctollat, amelyek tintája egészségre káros anyagokat nem tartalmaznak és szárazon lemoshatóak.
Méretek: 21 x 29,5 cm
Gyártó: Centropen

51 vásárló értékelése alapján
49×

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.