Tornazsák Ergobag rózsaszín

A termék kódja:F330118
Gyártó:Fond of Bags
Tornazsák - kiváló kiegészítője az Ergobag hátizsáknak. Ez a praktikus, 100%-ban újrahasznosított PET palackból készült, ez a tornazsák helyettesítheti a sporttáskát.

A tornazsák fő rekesze zsinór segítségével könnyen zárható. A tornazsák elején található egy kis külső cipzáras rekesz, amely a különböző apróságok tárolására alkalmas. A tornazsákot három helyen lehet rögzíteni az Ergobag hátizsákhoz, méghozzá úgy, hogy a gyermek mozgása közben is stabil maradjon. Önállóan is hordható tornazsákként a legkülönfélébb tevékenységekhez.
Méretek: 44 x 34 cm

Hasonló termékek

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.