Tornado Original radírozható rollertoll és hibajavító készlet

A termék kódja:O0310174
Gyártó:Centropen

Iskolai toll ajánlott gyerekek számára . < / span> Vékony nyom , amely minőségi papíron nem üt át , < / span> . Csúszásgátló ergo markolattal s masszázs pontokkal , amelyek írás közben aktiválják az úgynevezett tapintási receptorokat és amivel egészséges írást garantál , fáradtság nélkül. Teljes értékű < span class = "hps"> töltőtoll alkalmas jobbkezesek , balkezesek < / span> i diszgráfiások számára. Könnyen, nyomás nélkül ír .

A színváltozatot a készlet szerint szállítjuk, a megrendelés tartalma alapján (lányok / fiúk). Ha egy konkrét színt szeretne, akkor a kosár megjegyzés rovatában tüntesse fel.

Gyártó : Centropen

Hasonló termékek

Gyerek kulacs iskolába: Hogyan válasszuk ki a megfelelőt?

Hogyan válasszuk ki a megfelelő palackot az iskolába, hogy a gyerekek kedveljék, egészségvédő anyagból készüljön és ne szivárogjon?Melyik anyag ökológiai? Mely gyártók rendelkeznek pótalkatrészekkel? Hogyan kell megfelelően tisztítani?

Halloween dekoráció, smink és kézművesség gyerekeknek

Ötletek kísérteties szórakozáshoz – inspiráció a halloweeni arcfestéshez, dekorációk készítéséhez önkeményedő agyagból, dekorációk partikhoz és hirdetőtáblákhoz.

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?