Tornado Original radírozható rollertoll és hibajavító készlet

A termék kódja:O0310174
Gyártó:Centropen

Iskolai toll ajánlott gyerekek számára . < / span> Vékony nyom , amely minőségi papíron nem üt át , < / span> . Csúszásgátló ergo markolattal s masszázs pontokkal , amelyek írás közben aktiválják az úgynevezett tapintási receptorokat és amivel egészséges írást garantál , fáradtság nélkül. Teljes értékű < span class = "hps"> töltőtoll alkalmas jobbkezesek , balkezesek < / span> i diszgráfiások számára. Könnyen, nyomás nélkül ír .

A színváltozatot a készlet szerint szállítjuk, a megrendelés tartalma alapján (lányok / fiúk). Ha egy konkrét színt szeretne, akkor a kosár megjegyzés rovatában tüntesse fel.

Gyártó : Centropen

Hasonló termékek

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!

Gyerek ágynemű - amit jó tudni

Tudtad, hogy a mikroplüss pamutból is készülhet? Új anyagok és azok áttekintése.

Füzettartók vagy füzetboxok?

Rengeteg módja van annak, hogy megvédje a füzeteket és a tankönyveket a gyűrött sarkoktól. Melyik lehetőség a megfelelő az Ön iskolásai számára?