Topgal RONY 26040 B diák hátizsák
| A termék kódja: | RONY_26040_B |
| Mélység: | 22 cm |
| Szélesség: | 30 cm |
| Magasság: | 44 cm |
| Teherbírás: | 9 kg |
| Térfogat: | 27 l |
| Fényvisszaverő elemek: | igen, minden oldalról |
| Gyártó: | Topgal |
Két rekeszes diákhátizsák modern fekete-szürke terepszínű dizájnban, 27 literes űrtartalommal. A hátizsák hátulja párnázott és anatómiailag formázott puha habszivacsból. A hátsó rekeszben egy párnázott zseb található laptopnak és tabletnek.
A két fő rekesz mellett a hátizsák két elülső zsebbel is rendelkezik, amelyekben könnyen elfér egy írószeres tok vagy egy uzsonnásdoboz. A középső rekeszben egy hálós zsebet helyeztünk el a dokumentumoknak és egy karabinert a kulcsoknak. Az oldalsó palackzsebek ugyanabból az anyagból készültek, mint maga a hátizsák (tökéletesen elférnek bennük egy 1,5 literes palackok), és a fényvisszaverő elemek sem zavarják a hátizsák összképét.
Főbb jellemzők:
- Súly: 860 gramm
- Két rekesz, két elülső zseb
- Szilárdan formázott puha habszivacs hátrész
- Húzófülek a TOP 24021 és TOP 24022 derékövhöz
- Szilárdan formázott alj TOPDURA anyagból
- Párnázott vállpántok
- Puha laptoptartó zseb
- Esőkabát
- Fényvisszaverő elemek
Paraméterek:
- Súly: 0,86 kg
- Méretek: (ma × mé × sz) 44 x 22 x 30 cm
- Anyag: 100% poliészter
- Teherbírás: 9,00 kg
- Űrtartalom: 27 l
- Iskolai fokozat: középiskola, általános iskola 2. osztálya, 5. osztály







