Top Car tornazsák

A termék kódja:Q58012100
Gyártó:Emipo

Tornazsák, mely nem csak sportruházat, hanem papucs vagy egyéb iskolai felszerelés tárolására is kiváló. Minőségi anyagokból készült, a szürke zsinórok meghúzásával záródik, mely a hordozópántok funkcióját is elláthatja, és a táska így a hátán is hordható. Nagyon praktikus egy nagy cipzáras zseb az egész elülső részen.
Méretek: szélesség 34, magasság 37 cm
Súly: 0,07 kg
Anyaga: PAD/PES

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!

Gyerek ágynemű - amit jó tudni

Tudtad, hogy a mikroplüss pamutból is készülhet? Új anyagok és azok áttekintése.

Füzettartók vagy füzetboxok?

Rengeteg módja van annak, hogy megvédje a füzeteket és a tankönyveket a gyűrött sarkoktól. Melyik lehetőség a megfelelő az Ön iskolásai számára?