Színes dekorhomok

A nagyon finom dekorációs homok kreatív alkotáshoz, úgynevezett homokfestéshez alkalmas. A homok kiváló minőségű, műanyag tégelybe helyezett, kézzel színezett. Egy tiszta szilícium-dioxid homokról van szó, amely szemcsemérete 0,03-0,05, csodásan szórható és nem marad az ujjakon. Óvodásoknak, iskolásoknak és tiniknek szánt sablonokat, valamint nagy homokfestő készleteket is talál a kínálatunkban.
A dekoratív csillogós homok minden képet kiválóan kiegészít, finomabb, mint a színes homok, gyertyák, körmök vagy karácsonyi díszek díszítésére is alkalmas.

Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Stránka 1 z 4Következő
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek