Szeretjük a cseh családot

Gyártó:Dino
Anyag:Egyéb
Élvezze ugyanazt a feszültséget, mint a We Love the Czech Republic című tévéműsor versenyzői. A népszerű tévéversenyen alapuló tudásjáték két csapatot állít szembe egymással, amely méri országunk tudását. A cél világos - minél több pontot szerezni minden szakágban. Nemcsak tudását, hanem kreativitását és felkészültségét is tesztelni fogja.
Mely tudományterületek várnak rád? Kitalálja híres cseh személyiségek nevét, kitalálja a helyes fogalmakat a csapatkapitány leírása szerint, és hasonló lesz rajzolásban is, amikor tudnia kell, mit akar mondani egy csapattárs képzőművészetével. A földrajz kedvelői számára a vak térkép csemege lesz, az adrenalin rajongói bombával szórakozhatnak. Képes lesz-e helyesen válaszolni, mielőtt felrobban? Végül megkeverhetik az utolsó kártyákat.
A csomag tartalma: 148 kártya, 5 darab, 1 homokóra (1,5 perc), 1 kocka, 1 blokk, 1 ceruza, 1 eredménytábla, 1 ketyegő bomba, 1 szerencsekerék.
10 évesnél idősebb gyermekek számára alkalmas.