Szénkréta KOH-I-NOOR 8673/6 mesterséges fekete, grad. 3

A termék kódja:0200139
Gyártó:Koh-i-noor

Kapcsolódó termékek

Koh-i-noor fekete mesterséges fekete szénkréta, átmérője 5,6 mm, hossza 120 mm, fokozata (keménysége) grad. 3 - kemény. Három fokozatban állítják elő: 1, 2, 3. Alkalmas fekete-fehér művészi rajzhoz, amelyet befejezés után rögzítővel fixálni kell. A természetes szén egyenértékű helyettesítőjeként használható. Rajzoláskor célszerű mechanikus ceruzát használni. / P>

A csomag 6 darabot tartalmaz
Átmérő: 5,6 mm