Stil Sweet Heart anatómiai iskolatáska 3db. készlet

Magasság:38 cm
Teherbírás:7
Térfogat:17 l
Fényvisszaverő elemek: igen, minden oldalról
Gyártó:Stil
Egyrekeszes iskolatáska általános iskola 1.-3. osztálya számára. A fedelet csinos virágos és szív  motívum díszíti. Három darabos szett iskolatáskából, tolltartóból és tornazsákból öszeáll.
A táska háta anatómiailag formázott és szellőző Air flow párnázással van ellátva, ami lehetővé teszi a levegő áramlását. A táska belső része egy textil elválasztó fallal van elválasztva. Az oldalsó cipzáras zsebek ideálisak az innivaló tárolására, az elülső zseb pedig az uzsonnás doboz elhelyezésére. A kiegészítő vállpántok lehetővé teszik a táska jobb illeszkedését a háton, a mellkasi pánt pedig biztosítja a súly egyenletes eloszlását a háton.

Áttekintés:
  • Egyrekeszes kompakt iskolatáska belső textil elválasztó fallal
  • A fedél hátulján átlátszó fólia az órarend számára
  • Ergonomikusan formázott háti rész
  • Anatómiailag formázott, párnázott, állítható vállpántok
  • Kiegészítő pántok a vállpántokhoz a táska háton való jobb illeszkedése érdekében
  • Mellkasi pánt
  • Könnyű bekapcsolás a fényvisszaverővel ellátott FIDLOCK mágneses zár segítségével
  • Az elülső zseb, részben szigetelt, snack dobozhoz alkalmas
  • Két oldalsó cipzáras zseb az innivaló számára
  • Stabil műanyag aljzat
  • Fényvisszaverő elemek a táska minden oldalán
  • Gumis fogantyú

Méretek: 38 x 32 x 22 cm
Tömeg: 1 kg
Térfogat: 17 l
Teherbírás: 7 kg
Garancia: 2 év
Anyag: poliészter

Kétemeletes tolltartó: lányoknak, gumis kialakítású füllel, az írószerek, vonalzók és radír tárolásához.
Méret: 19 x 11 x 5 cm

Tornazsák:
Zsák a váltócipőre vagy tornaruhára, fűzővel behúzható, hálós anyagú sávval az alsó részén a jó szellőzés érdekében.
Méret: 44 x 32 cm

Gyártó: Stil

2 vásárló értékelése alapján
4. 7. 2021

Gyönyörű termék, és szuper minőség. Bár használva majd csak szeptembertől lesz, de semmi kétség afelöl hogy befog válni.

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.