Stabilo Point Fineliner 0,4 mm 8db pasztell színek

Gyártó:Stabilo

Kapcsolódó termékek

Univerzális bélés iskolásoknak és szakembereknek, 6 színben. Írásra alkalmas, vonalzókkal és sablonokkal való munkavégzés, fedél nélkül tart - nem szárad ki.

A termék jellemzői

• Az első számú európai a finom bélések között

• A tartós hegy egy fémházban hosszú élettartamot biztosít

• Pályaszélesség 0,4 mm

• Fedél nélkül sokáig tart

A 0,4 mm vágányszélesség biztosítja az irányítást és a pontosságot. A fém tokban lévő hegy biztosítja az erőt és a hosszú élettartamot. Rajzoláskor összetett részleteket hozhat létre, íráskor igazán kis betűket írhat. Tökéletes vonalzókkal, sablonokkal való munkához és rajzoláshoz is. Ideális a pontos munkához, a szöveg színszerkezetéhez és a jegyzetek írásához.

Hasonló termékek