Stabilo EASY original rollertoll jobbkezeseknek, pasztell lila

A STABILO EASYoriginal az első ergonomikus rollertoll, melyet külön bal- és jobbkezes változatban terveztek, mégpedig kifejezetten az írni tanuló gyerekek számára. A gyerekek szeretik, a tanárok dicsérik, a szülők pedig szeretik megvenni. Nem zörög, nem nyikorog. Minden iskolás számára készült. A STABILO EASYergonomics szakértői termékcsalád része. Divatos pasztell színekben.

Részletes leírás:

• minden új utántöltéskor új hegy – garantált a könnyű csere
  • formázott markolatzóna csúszásmentes anyagból
  • újdonság: a nagyobb kupak jobban védi a hegyet, és nem vész el olyan könnyen
  • 0,3 mm-es (kék, finom íráshoz) és 0,5 mm-es (minden kezdő számára ajánlott) utántöltés
  • kék, letörölhető tinta
  • minden színkombinációhoz mindig egy névtábla elhelyezésére szolgáló doboz tartozik
  • a nyugodt testtartás írás közben megakadályozza a kézizmok idő előtti elfáradását
  • könnyű, kellemes kézben tartani, ezért szép betűtípus