SQUISHMALLOWS Pterodaktyl Edmund

A termék kódja:SQJZ2175PT
Gyártó:Jazwares
Anyag:Plüss

Ismerkedjen meg a SQUISHMALLOWS-al. Ezekkel a puha plüssállatokkal, amelyek olyan puhák, mint a mályvacukor. Aki meglátja őket, abban a pillanatban beléjük szeret!

Bár könnyen le tud repülni a hegyről, Edmund szeret stílusos mozdulatokat mutatni, és imádja a friss havat a gördeszka alatt. Ez az egyetlen pterodactyl, amely imádja a snowboardozást.

Anyaga: szálkeverék

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!