SQUISHMALLOWS ovis hátizsák Hans a sündisznó

A termék kódja:MP561810SQM
Gyártó:Jazwares
Anyag:100% poliészter

Kapcsolódó termékek

Squishmallows sündisznó - ovis hátizsák gyerekeknek, mely szuper puha cuki plüssből készült, mályvacukrot idéz, és hímzéssel díszített. Kisebb belső cipzáras zsebbel. Ezt az imádnivaló plüss mini hátizsákot úgy tervezték, hogy úgy nézzen ki, mint Cameron, a macska. Kedves mosollyal, szemüveggel és egy puha 3D-s füllel érkezik, amelyek felülről kilógnak.

Tulajdonságok:
- kis belső cipzáras zseb
- hivatalos színes Squishmallows bélés
- hivatalos Squishmallows szőtt címke a belső oldalon
- állítható vállpántokkal

Méretek: 23 x 26 x 13 cm (Sz x Ma x Mé)
Súly: 230 g
Anyaga: 100% poliészter