Slime / tömegtermelés tudományos játék

Gyártó:Teddies
Anyag:Egyéb
Egy játék, amely segíti a gyermek intellektuális fejlődését: motorikus képességek, csapatmunkában való képesség, tanulás, koncentráció, kreativitás. Hozzon létre iszapot a saját fantáziája szerint ezzel a remek szettel. Nagyon sok kiegészítőt tartalmaz (csillogás, gyöngyök, színes csillagok, világító por). Öntsük az üveg (Slime ragasztó) tartalmát egy tiszta tálba vagy csészébe, adjunk hozzá csillogást, gyöngyöket, csillagokat vagy sötétben izzó port és egy fél teáskanál szódabikarbónát, és alaposan keverjük össze. Adja hozzá az egész üveg aktivátort. Addig keverjük, amíg a nyálka sűrűsödni és képződni kezd. Ha a nyálka még ragadós, adjon hozzá 1/8 teáskanál szódát, és folytassa a keverést. Most kész. Sok szórakozást kívánunk.
A csomag méretei: 27 x 25 x 4 cm.
Alkalmas 6 éves kortól.