Slime / tömegtermelés mini készlet tudományos játék 6 színben új doboz

Gyártó:Teddies
Anyag:Egyéb
Egy játék, amely segíti a gyermek intellektuális fejlődését: motorikus képességek, csapatmunkában való képesség, tanulás, koncentráció, kreativitás. Készítsen saját csillogó nyálkát ezzel az egyszerű szettel. Csészét, csillogást és nyálkaport tartalmaz. Töltse fel a tégelyt vízzel a jelig, keverje össze a nyálkaporral, a csillogással, fedéllel zárja le és alaposan rázza 30 másodpercig. Most kész. Sok szórakozást kívánunk.
A termék méretei: 5,5 x 7 x 5,5 cm.
Alkalmas 6 éves kortól.

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.