Átlátszó PVA ragasztó CLEOPATRE 1 l

A termék kódja:O170042

Kapcsolódó termékek

PVA polivinil-acetát alapú ragasztó. Átlátszó ragasztó, amely átlátszó nyálkához hasonló anyagként használható. Gyermekekkel való munkavégzésnél kiválóan használható - könnyen mosható szappanos vízzel.

6 vásárló értékelése alapján
1. 3. 2022

Azt kaptam amit vártam,a leírásnak tökéletesen megfelel.

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.