Slime glue ragasztó 500 ml a ragacs készítésre - rózsaszín

Ezüst glitter 6 g
Arany glitter 6 g
Raktáron
Slime glue ragasztóval olyan csodálatos és szórakoztató ragacsot készít, amellyel a gyerekek nagyon élvezik a szórakozást. A ragasztónak és az activator anyagnak köszönhetően tökéletes ragacsot hoz létre, amely ártalmatlan, nem mérgező és megfelel az EU szabványoknak.

Nem tartalmaz semmilyen alkalmatlan és káros anyagot!

Slime glue ragasztó vízbázisú.

Gyártási folyamat:

Helyezzen kisebb mennyiségben ragasztót a kis tál aljára. Keverés közben az activatort cseppenként adagoljuk addig, amíg elégedett lesz a ragacs sűrűségével és a ragadósodással. Átlátszó ragacsot hoz létre, melyet neon színekkel és fényekkel színezhet, ha szükséges.

TIPP: Mivel ez az úgynevezett water slime, a ragacs idővel megszilárdul és szakad. Ez nem hiba! Ez azt jelenti, hogy a víz elpárolog. Tegye a kemény ragacsot néhány másodpercig forró vízfürdőbe. A masszát akkor tésztákként dolgozzuk fel. A ragacs gyönyörűen felújított és játszhat vele. Tartsa meg a ragacsot egy lezárt tartályban, távol a fűtőberendezéstől!

3 vásárló értékelése alapján

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.