Repülős gyermek maszk

Gyártó:Detskyeshop

Kapcsolódó termékek

Pamut maszk óvodás gyerekeknek (2 - 5 éves kor között). Fül mögé felhelyezhető kellemes pamut gumival van ellátva. Anyag: 100% pamut. 90 fokon mosható és sterilizálható, de nem biztosított a színtelítettség megmaradása. A termék nem esett át hivatalos tesztelésen és bármiféle nyereség nélkül értékesítjük.

100% pamut.

4 vásárló értékelése alapján

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.